HAKKIMIZDA

TURAN TAŞIMACILIK, 2006 yılında Kemal TURAN önderliğinde yurtiçi konteyner taşımacılığına başlamıştır. Vizyonunu kalite, güven, müşteri memnuniyeti ile buluşturan kuruluşumuz, başlangıçtan itibaren devamlı gelişmekte ve 2006 yılından beri Kocaeli bölgesinde lider kuruluş olarak devam etmektedir. Gelişimimizde en büyük etkenler; disiplinli, düzenli çalışmamız ve personel eğitimine önem göstermemizdir. Bilincindeyiz ki bu üç madde gelişimin şartıdır. Çalışmalarımızda da "ÖNCE GÜVENLİK" ilkemiz ile örnek olup müşteri sayımızı her zaman genişletmekteyiz.

Turan Taşımacılık Nakliyat tır ve kamyonlardan oluşan filosu ile, konteyner taşımacılığında tüm müşterilerine güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanına konteyner taşımacılığı hizmeti ve konteyner iç nakliye hizmetlerinde Kocaeli'deki konteyner nakliye firmaları arasında öncü durumda olan Turan Taşımacılık kaliteli hizmete devam etmektedir

Depolama masraflarından tasarruf:

Konteyner biçimi, dış ve iç ölçüleri ile özellikleri nedeniyle depo görünümündedir. Beraberinde malların depolanma masraflarını azaltmaktadır.

Yüklemede Zaman Tasarrufu:

Konteyner standart olduğu için yükleme birim birim yapılır. Bu da hata yapma ihtimalini ortadan kaldırır.Limanda gecikmeyi, sıkışıklığı ve düzensizliği önler.

Maliyetin azaltılması:

Konteyner taşımacılığının özelliği parça yüklerin birleştirilmesi ile yapılan taşımacılık tekli oluşturulur. Bu yüklerin tek bir konteyner olarak muamele görmesi zaman ve para tasarrufu sağlar.